יום א', ד’ בכסלו תשע”ז
דף הבית דבר המנהלת פינת היועצת חדר מורים יצירת קשר
טקס לזכרו של יצחק רבין
היכונו היכונו... בחירות למועצת תלמידים תשע"ז
בסיום תפקידו כנשיא מדינת ישראל אמר: "אני נפרד מתפקידי כנשיא אבל לא מחובתי כאזרח. הייתי נשיא אוהב את עמו. ומעתה אני אזרח מאוהב בעמו. לא אוותר על זכותי לשרת את העם ואת המדינה. אפעל באמונה עמוקה להמשיך ולתרום לבניינה. אני אוהב את כולכם. תודה לכם מעומק ליבי." ~ יולי 2014
קרא עוד...
שותפים יקרים,השנה מגיעה לסיומה, בכל יום במהלך השנה היה צעד במסע המשמעותי, מסע בו קהילת בית הספר חווה ציוני דרך המהווים נר לרגלינו ומשקפים את העשייה הפדגוגית והערכית בבית-הספר.
קרא עוד...
בתאריך כ"ח באייר תשע"ו נערך בבית הספר טקס בנושא "יום ירושלים".את הטקס ביצעו תלמידי כיתות ב'4 וב'1 בניהולן של נופר, רינה ודנה.
קרא עוד...
ביום שלישי 10.05.16 התקיים בבית ספר אביגדור ורשה ערב 'שרים לזכרם' לזכר חללי מערכות ישראל ונפגעי פעולות האיבה. בערב זה לקחו חלק הורי התלמידים, צוות בית הספר ותלמידי בית הספר.
קרא עוד...
ביום רביעי בתאריך 05.05.16 נערך טקס יום הזיכרון לשואה ולגבורה בבית הספר אביגדור ורשה
קרא עוד...
במסגרת ההכנות לחג פורים בבית הספר ומתן מקום ליצירתיות של כלל התלמידים, ניתנה לכל כיתה משימה, להכין תחפושת לדלת הכיתה.כל כיתה עברה יחד עם מחנכת הכיתה תהליך של סיעור מוחין, חשיבה ובחירת רעיון מתוך מגוון הרעיונות שהוצעו על ידי התלמידים.בשלב העבודה, הילדים לקחו חלק פעיל בהכנת הקישוטים ועיצוב הדלת.תענוג להסתובב במסדרונות בית הספר ולראות את השונות והיצירתיות של הילדים.חג פורים שמח לכל משפחת "אביגדור ורשה"​
קרא עוד...
יום המעשים הטובים בבית ספר אביגדור ורשה!כל תלמידי בית הספר השתתפו בפעילויות נתינה ועשו טוב למען האחר.ילדי כיתות א' הכינו שלטי תודה לבעלי תפקידים בבית הספר (יורי השומר, רוני אב הבית, תמי הספרנית, אביבית ואליאן המזכירות, המתנדב שמעביר את הילדים את הכביש).ילדי כיתות ב' הכינו ברכות ליום טוב ונפלא לתודבי השכונה.ילדי כיתות ג' הכינו ברכות ושי לקשישים.תלמידי שכבת ד' הכינו מארזים של משחקים וחטיפים לילדים חולים בבית חולים שניידר.ילדי כיתות ה' העבירו פעילות בגני הילדיםואחרונים חביבים, תלמידי כיתה ו' העבירו לכלל תלמידי בית הספר הפסקה פעילה ואחר הצהרים מכרו עוגות כשכל ההכנסות מהמכירה יועברו לתרומה.בנוסף כלל תלמידי בית הספר הביאו חטיפים, עוגיות ומוצרי הגיינה שנארזו והועברו כתרומה לחיילים בהנדסה קרבית!
קרא עוד...
במסגרת שעורי ביומימקרי ( למידה מן הטבע) למדו תלמידי כיתות ב' על הסוואה בטבע . בקישור לחג פורים הקרב ובא למדו הילדים על דרכי הסוואה בטבע והמטרות השונות להסוואה (חיקוי, משיכה, הפחדה, התגוננות). הילדים התבקשו לבחור בעל חיים, לבחור עבורו סביבת חיים בשטח בית הספר ולצבוע אותו בהתאמה לסביבה בה הם רוצים למקם אותו. הילדים גילו יצירתיות רבה ונהנו מהעבודה.
קרא עוד...
תכנון חודשי מרץ
ילדי כיתה ג׳1 חגגו את ט״ו בשבט במרכז יום לקשיש בקרית אונו.הילדים הגיעו לבית הקשיש לשירת בוקר בשותפת של שירי החג, בנוסף הכינו הילדים מספר קטעי קריאה והביאו לקשישים שי, סלסלת פירות יבשים ועץ אחריות! המפגש היה מקסים, הילדים והקשישים נהנו מהפעילות המשותפת וביקשו שיערכו מפגשים דומים גם בעתיד.״ יש הנותנים בשמחה והשמחה שכרם״ ( ג׳ובראן חליל ג׳ובראן)
קרא עוד...
ערך חודש שבט ע״פ תכנית מפתח הל״ב הוא אחריות. נציגי מועצת התלמידים העבירו בכיתות פעילות בנושא ערך החודש והאחריות של כל אחד ואחד מאיתנו לסביבה נקייה ומטופחת. בתום הפעילות קיבלו התלמידים עלים מבריסטול ועליהם התבקשו לכתוב איזו אחריות הם לוקחים על עצמם בחודש הקרוב. את כל העלים תלו ילדי המועצה על עץ האחריות שהוקם ברחבת בית הספר.בהצלחה לכל התלמידים במשימה שלקחו על עצמם לחודש הקרוב!
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
במסגרת פעילות שגרירי מפתח הל"ב שכבת ד' פעלו יחד סביבי ערך החודש- שונות.הילדים הכירו את הסיפור ג'ינג'י ובעקבות קראית הטקסט עבדו בזוגות על יצירה משותפת המביאה לידי ביטוי את השונות שיש בכל אחד ואחד מאיתנו.כל הכבוד לכל התלמידים על הכנת התוצרים המושקעים.‬
קרא עוד...
תכנון חודש ינואר
קרא עוד...
קרא עוד...
ביום חמישי -1.9.16 הלימודים יסתיימו בשעה 12:00
קרא עוד...
קרא עוד...
תרגיל חירום ארצי ללמידה מרחוק -ביום שני 1.2.16 בין השעות 14:00-20:00
אירועים
חוגים
ספרי לימוד
הודעות להורים
ימי הולדת
שומרים על קשר בקיץ
למידה בשעת חירום


יצירת קשר


Powered by 022.co.ilכניסה למשתמש רשום | תנאי שימוש | הקם אתר חינם | | RSS